1. Zielarnia Klimuszko
  2. Nalewki i mikstury
  3. Ekstrakty i mikstury
  4. Colagen, bioaktywny ekstrakt (500 ml)
COLAGEN

Colagen, bioaktywny ekstrakt (500 ml)

Colagen, bioaktywny ekstrakt ułatwiający utrzymanie prawidłowej kondycji, stawów, skóry, włosów i paznokci. Zawiera ekstrakt z kolagenu.

49,00 

Opis produktu

Colagen polecany jest osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji stawów, włosów paznokci. Colagen wspierać może zarówno procesy ich regeneracji, jak i pozytywnie wpływać na poziom nawilżenia i jędrności skóry.

Składniki:

Zawartość w porcji dziennej 50 ml
Ekstrakt z kolagenu 1,0 g
Witamina C (kwas askorbinowy) 80 mg(100%*)

Sposób użycia:

Zalecana porcja w ciągu dnia: 50 ml.

Spożywać: 25 ml (miarka) przed śniadaniem i 25 ml (miarka) przed kolacją lub rozpuścić 50 ml w butelce 0,75 l wody i wypijać w ciągu dnia.

W przypadku zindywidualizowanej diety, stosować nie mniej niż 25 ml na dobę. Rozwarstwienie i osad jest naturalną cechą produktu i nie wpływa na jego jakość. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia (50 ml) w ciągu dnia.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia, matek karmiących, kobiet w ciąży, osób uczulonych na jakikolwiek składnik produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Preparat przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu zaleca się umieścić w lodówce i spożyć w ciągu 21 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Objętość netto: 500 ml

Zobacz również

Menu