1. Zielarnia Klimuszko
  2. Nalewki i mikstury
  3. Eliksiry zdrowia
  4. Klimuszko, eliksir długowieczności (750 ml)
Eliksir długowieczności - 750ml

Klimuszko, eliksir długowieczności (750 ml)

Naturalny ekstrakt wodny z owocu aronii, owocu głogu, owocu porzeczki czarnej, owocu wiśni aceroli, owocu rokitnika, owocu żurawiny, ziela melisy i ziela wąkroty.

119,00 

Opis produktu

Eliksir długowieczności powstał na podstawie 20 letnich studiów i badań nad spuścizną Ojca A. Cz. Klimuszko. Kompleksowa ochrona i wspomaganie organizmu w zakresie: spowalniania procesów starzenia się organizmu ochrony przed związkami kancerogennymi wzmagania produkcji kolagenu i elastyny łagodzenia objawów cellulitu i zmarszczek wzmacniania odporności organizmu dostarczania substancji prozdrowotnych dostarczania pełnej dobowej dawki witaminy C.

Produkt jest bezpieczny dla osób z cukrzycą typu I i II

Naturalny ekstrakt wodny z owocu aronii, owocu głogu, owocu porzeczki czarnej, owocu wiśni aceroli, owocu rokitnika, owocu żurawiny, ziela melisy i ziela wąkroty. Składniki dodatkowe: fruktoza, naturalny kwasek cytrynowy. Składnik zagęszczający: naturalna skrobia oczyszczona.

Składnik konserwujący: sorbinian potasu.

PRODUKT CAŁKOWICIE NATURALNY. Balsam nie zawiera alkoholu ani żadnych syntetycznych związków zapachowych lub smakowych. Sposób użycia: 4 ml eliksiru (łyżeczka od herbaty) – dwa razy dziennie. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 8 ml.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Opakowanie 750 ml wystarcza na 3 miesiące kuracji. Przeciwwskazania: nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywanie: przechowywać w suchym chłodnym (zaleca się przechowywanie w lodówce, w temperaturze do 8 stopni C.) i niedostępnym dla małych dzieci miejscu. Chronić od światła. Zawartość opakowania: 750 ml Numer serii nadrukowany na opakowaniu.. Numer partii,

Zobacz również

Menu