1. Zielarnia Klimuszko
  2. Mieszanki ziołowe
  3. Klimuszko, Kapilosol – zioła sypane do płukania włosów (100g)
Kapilosol-zioła sypane -1mc.

Klimuszko, Kapilosol – zioła sypane do płukania włosów (100g)

Preparat regeneruje mieszki włosowe, powstrzymuje nadmierne przetłuszczanie się skóry. Preparat nie podrażnia skóry, nie wywołuje niepożadanych efektów ani zmian skórnych. Preparat wzmacnia włosy, zmniejsza swędzenie skóry głowy, łupież i łojotok prowadzący do przedwczesnego wypadania włosów.

39,00 

Brak w magazynie

Opis produktu

Wskazania:

Preparat stosować do płukania włosów. Także w przypadku zapalenia łojotokowego skóry oraz przy wypadaniu włosów i łysieniu Działanie Preparat regeneruje mieszki włosowe, powstrzymuje nadmierne przetłuszczanie się skóry. Preparat nie podrażnia skóry, nie wywołuje niepożądanych efektów ani zmian skórnych. Preparat wzmacnia włosy, zmniejsza swędzenie skóry głowy, łupież i łojotok prowadzący do przedwczesnego wypadania włosów. Przebadany dermatologicznie.

Sposób użycia:

2 łyżki stołowe (10g) zalać pół litrem wody i po doprowadzeniu do wrzenia gotować pod przykryciem 5 minut., odstawić na 30 min. Przecedzić. Przygotowany odwar używać do płukania i przemywania włosów. Zaleca się stosować jeden do dwóch razy w tygodniu po uprzednim umyciu włosów.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu w temp. Pokojowej, chronić od światła. Preparat przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Wielkość opakowania

Opakowanie zawiera 100g mieszanki ziołowej.

PZH Zezw. nr HŻ/04825/96

Zobacz również

Menu