1. Zielarnia Klimuszko
  2. Tabletki ziołowe
  3. Klimuszko, tabletki wspomagające pracę układu moczowego (120 szt.)
Tabletki-nerki, prostata- 120 tab.

Klimuszko, tabletki wspomagające pracę układu moczowego (120 szt.)

Tabletki ziołowe, wspomagające pracę układu moczowego. Preparat łagodnie zwiększa diurezę. Preaprat może być stosowany również jako wspomagający w przypadku zaburzeń oddawania moczu związanych z wstępnym stadium przerostu gruczołu krokowego.

59,00 

Opis produktu

Preparat łagodnie zwiększa diurezę. Stosować profilaktycznie w zwiększonej podatności na stany zapalne dróg moczowych a także w piasku nerkowym. Preparat może być stosowany również jako wspomagający w przypadku zaburzeń oddawania moczu związanych z wstępnym stadium przerostu gruczołu krokowego.

Sposób użycia:

3 tabletki rano, kolejne 3 tabletki po obiedzie i 3 tabletki po kolacji. Nie przekraczać dawki 10 tabletek w ciągu doby.

Przeciwskazania:

Nie stosować u dzieci, matek karmiących i kobiet w ciąży.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawartość:

Opakowanie zawiera 120 tabletek a’750mg +/- 2%

Jak działa kuracja?

Zastosowanie w składzie znamienia kukurydzy, ziela nawłoci i liścia pokrzywy, w zalecanych ilościach stosowania, posiada odpowiednie uzasadnienie w sytuacji wspierania fizjologicznych funkcji organizmu, związanych ze zwiększeniem ilości wytwarzanego moczu, na skutek wielokierunkowego oddziaływania różnych składników (np. potasu, flawonoidów i związków fenolowych).

Te składniki mieszanki wspomagają właściwą filtrację w kłębuszkach nerkowych, mogą także zmniejszać napięcie mięśni gładkich, usuwając opory w krążeniu, łącznie ze wspomaganiem usuwania toksycznych metabolitów, w postaci związków łatwiej rozpuszczalnych w wodzie (związki polifenolowe). Prawidłowa diureza może być ważnym czynnikiem przeciwdziałającym tworzeniu się złogów w drogach moczowych, które stają się z czasem poważnym schorzeniem – kamica nerkowa.

Profilaktyczne, łagodnie przeciwzapalne właściwości zapobiegania schorzeniom prostaty, posiadają związki zawarte w nasionach dyni, co może być ważnym czynnikiem zapobiegawczym w tworzeniu się przerostu gruczołu krokowego i związanych z tym zaburzeniom w oddawaniu moczu. Nasiona lnu wykazują dobrze poznane działanie wzrostu częstotliwości wypróżnień i objętości stolca dzięki pęczniejącym śluzom. Owoc róży jest surowcem bogatym w witaminę C oraz liczne mikroelementy, także wykazuje właściwości łagodnie żółciopędne i moczopędne, w tym przypadku jego obecność sprzyjać będzie procesom trawienia, wspomagając wypływ żółci, poprawiając procesy trawienia.

Zobacz również

Menu