1. Zielarnia Klimuszko
  2. Tabletki ziołowe
  3. Klimuszko, tabletki dla panów (120 szt.)
Tabletki dla Panów- 120tabl./ 1mc

Klimuszko, tabletki dla panów (120 szt.)

Klimuszko, tabletki ziołowe dla panów. Suplement diety działający wspomagająco, przeznaczony dla osób dorosłych, cierpiących na impotencję, objawiającą się niepełnymi lub zanikającymi erekcjami o podłożu psychogennym lub nerwicowym.

59,00 

Opis produktu

Preparat działający wspomagająco, przeznaczony dla osób dorosłych, cierpiących na impotencję, objawiającą się niepełnymi lub zanikającymi erekcjami o podłożu psychogennym lub nerwicowym.

Sposób użycia:

1 tabletka 20-25 minut przed śniadaniem, 2 tabletki przed obiadem oraz 1 tabletka przed kolacją, popijać szklanką (200 ml) ciepłego napoju.

Nie przekraczać dawki 4 tabletek w ciągu doby.

Przeciwskazania:

Preparat nie może być stosowany jako substytut diety. Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawartość:

Opakowanie zawiera 120 tabletek Jak działa kuracja? Zastosowanie w składzie liści miłorzębu, korzenia lubczyka, ziela dziurawca, kwiatu nagietka, liści melisy, ziela jemioły, w zalecanych ilościach stosowania, posiada odpowiednie uzasadnienie w sytuacji nieprzestrzegania odpowiedniej diety, dłuższego narażenia na coraz liczniejsze czynniki stresogenne, które mogą prowadzić do zaburzeń metabolizmu, w tym zmniejszania się wydolności układu sercowo – naczyniowego na skutek podwyższonego poziomu cholesterolu, zwiększonej lepkości krwi oraz odkładania się blaszki miażdżycowej.

Ziele jemioły jest tradycyjnie stosowane w stanach podwyższonego ciśnienia tętniczego a także w związku z właściwościami uspokajającymi w stanach psychicznego podniecenia, w zwiększonej pobudliwości oraz w profilaktyce arteriosklerozy. Korzeń lubczyka wykazuje łagodne działanie moczopędne, uspokajające i przeciwbakteryjne. Tradycyjnie, w ludowej medycynie (o czym świadczy jego nazwa – lubczyk – od lubienia) surowiec ten był i jest postrzegany jest jako wspomagający w przypadkach niemocy płciowej, co można tłumaczyć wpływem drażniącym olejku eterycznego na drogi moczowe.

Liście miłorzębu działają łagodnie wspomagająco w trudnościach z koncentracją, pamięcią, postępującym obniżaniem się wydolności intelektualnej, chwiejnościami nastroju, z towarzyszącym lękiem i brakiem energii. Wpływają też antyagregacyjnie na czerwone krwinki i płytki krwi, obniżając jej lepkość.

Wynikiem tego działania jest zmniejszenie oporu w przepływie krwi szczególnie w krążeniu obwodowym. Dodatkowo, ziele dziurawca jest istotnym składnikiem, którego obecność podyktowana jest jego łagodnym działaniem przeciwskurczowym na mięśnie przewodu pokarmowego, dróg żółciowych oraz mięśnie gładkie naczyń krwionośnych. Liść melisy zastosowano w tej mieszance ze względu na działanie wspomagające w stanach ogólnego zmęczenia, wyczerpania i pobudzenia nerwowego, lekkich stanów nerwicy wegetatywnej i związanej z nią dysfunkcji narządów wewnętrznych. Kwiat nagietka natomiast ma działanie przeciwzapalne.

Zobacz również

Menu