1. Zielarnia Klimuszko
  2. Tabletki ziołowe
  3. Klimuszko, tabletki przeciw zaparciom (120 szt.)
Tabletki przeciw zaparciom-120 tabl/ 1mc

Klimuszko, tabletki przeciw zaparciom (120 szt.)

Tabletki ziołowe przeciw zaparciom. Profilaktycznie, w przypadkach trudności z wypróżnianiem, w zaparciach wywołanych zaburzeniami trawienia lub błędami żywieniowymi. Związki śluzowe ślazu i siemienia lnianego, działają osłaniająco na ścianki żołądka a chłonąc wodę i zwiększając treść pokarmową, wspomagają pasaż jelitowy.

59,00 

Opis produktu

Wykorzystane w składzie preparatu surowce roślinne w zalecanych ilościach uzasadniają stosowanie w sytuacjach nieprzestrzegania odpowiedniej diety, przyjmowania pokarmów wysokokalorycznych, trudnych do trawienia oraz nieregularnych porach przyjmowania posiłków o zróżnicowanym składzie, co może prowadzi do zaparć, zastojów mas kałowych w przewodzie pokarmowym.

Profilaktycznie, w przypadkach trudności z wypróżnianiem, w zaparciach wywołanych zaburzeniami trawienia lub błędami żywieniowymi. Związki śluzowe zawarte w składnikach roślinnych, działają osłaniająco na ścianki żołądka a chłonąc wodę i zwiększając treść pokarmową, wspomagają pasaż jelitowy.

Sposób użycia:

1 tabletka 20 -25 minut przed śniadaniem, 2 tabletki przed obiadem oraz 1 tabletka przed kolacją, popijać szklanką (200 ml) ciepłego napoju.

Nie przekraczać dawki 4 tabletek w ciągu doby. Przeciwwskazania: Nie stosować u małych dzieci (do 12 roku życia), matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawartość:

Opakowanie zawiera 120 tabletek.

Zobacz również

Menu