1. Zielarnia Klimuszko
  2. Nalewki i mikstury
  3. Nalewki ziołowe, bezalkoholowe
  4. Klimuszko, nalewka – Tajemnica zdrowego serca (200 ml)
Nalewka na serce- 200ml

Klimuszko, nalewka – Tajemnica zdrowego serca (200 ml)

Unikalna bezalkoholowa nalewka, wspomagająca ochronę serca i najważniejszych elementów układu krążenia.

49,00 

Opis produktu

Tajemnica zdrowego serca zawarta jest w recepturze tej unikalnej nalewki. Ta receptura, to wspaniałe źródło życiodajnych substancji, które od wieków stosuje się dla ochronny serca i najważniejszych elementów układu krążenia.

Skład i proporcje są tak dobrane, aby być doskonałym uzupełnieniem codziennej diety w naturalne witaminy i flawonoidy roślinne.

Produkt przyjazny dla osób z cukrzycą typu I i II. Składniki aktywne preparatu są naturalne i nie posiadają działań ubocznych. Skład: Naturalny wodny ekstrakt z kwiatu hibiskusa, owocu aronii, owocu głogu, owocu róży, liścia melisy, liścia pokrzywy. Dodatki: fruktoza oraz ekstrakt z jabłka.

Sposób użycia:

5 ml nalewki (łyżeczka od herbaty) spożyć rano i wieczorem. Nie przekraczać 10 ml nalewki w ciągu dnia. Przeciwwskazania : Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu butelki zaleca się przechowywać w lodówce. Chronić od światła w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opinia IWNiRZ w Poznaniu.

Zobacz również

Menu