1. Zielarnia Klimuszko
  2. Mieszanki ziołowe
  3. Klimuszko, zioła przeciw zaparciom (1 mc)
Zioła w saszetkach przeciw zaparciom - 1mc

Klimuszko, zioła przeciw zaparciom (1 mc)

Do stosowania w przypadkach trudności z wypróżnianiem, w zaparciach wywołanych zaburzeniami trawienia lub błędami żywieniowymi. Związki śluzowe ślazu i siemienia lnianego, działają osłaniająco na ścianki żołądka a chłonąc wodę i zwiększając treść pokarmową, wspomagają pasaż jelitowy. Kuracja 1-miesięczna.

54,00 

Brak w magazynie

Opis produktu

Dietetyczna mieszanka ziołowa zalecana przy niestrawnościach i dokuczliwych zaparciach Mieszanka ziołowa pakowana w torebkach do zaparzania a’2g.

ZASTOSOWANIE:

Profilaktycznie, w przypadkach trudności z wypróżnianiem, w zaparciach wywołanych zaburzeniami trawienia lub błędami żywieniowymi . Związki śluzowe ślazu i siemienia lnianego, działają osłaniająco na ścianki żołądka a chłonąc wodę i zwiększając treść pokarmową, wspomagają pasaż jelitowy.

Sposób użycia:

2 razy dziennie rano i wieczorem po posiłku, 1 saszetkę herbaty zalać szklanką wrzącej wody (200ml). Odstawić na 10-15 minut. Napar można dosłodzić zależnie od upodobań miodem lub słodzikiem.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, w temp pokojowej, chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opinia GIS, Dietetyczny Produkt Spożywczy OPRACOWANA NA PODSTAWIE RECEPTUR KSIĘDZA ANDRZEJA CZ.KLIMUSZKI Z ZAKONU O.O. FRANCISZKANÓW

Zobacz również

Menu