1. Zielarnia Klimuszko
  2. Nalewki i mikstury
  3. Eliksiry zdrowia
  4. Klimuszko, eliksir nasercowy (750 ml)
Eliksir Nasercowy - 750ml / 3 mce

Klimuszko, eliksir nasercowy (750 ml)

Eliksir nasercowy – zioła Ojca Klimuszko. Kompleksowa ochrona i wspomaganie w zakresie: wzmocnienia serca i usprawnienia krążenia, poprawy elastyczności tętnic i żył (kolagen), dostarczania niezbędnych substancji prozdrowotnych (witaminy, bioflawonoidy) dla serca oraz wsparcia mikrokrążenia.

119,00 

Opis produktu

Kompleksowa ochrona i wspomaganie w zakresie: wzmocnienia serca i usprawnienia krążenia poprawa elastyczności tętnic i żył (kolagen) dostarczania niezbędnych substancji prozdrowotnych (witaminy, bioflawonoidy) dla serca wsparcia mikrokrążenia tonizacji i rozluźnienia, przyjazny wpływ na ciśnienie krwi działań ochronnych (antyoksydacja) związane z unieszkodliwianiem wolnych rodników wsparcia odporności na przeziębiania i nagłe zmiany temperatur.

Produkt jest bezpieczny dla osób z cukrzycą typu I i II

Sposób użycia:

1 łyżeczka do herbaty (5 ml) eliksiru rano, po śniadaniu i wieczorem przed snem.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 10 ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym chłodnym miejscu. Po otwarciu butelki, zaleca się przechowywanie w lodówce.

Chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Opinia IWNiRZ w Poznaniu

Zobacz również

Menu