1. Zielarnia Klimuszko
  2. Nalewki i mikstury
  3. Eliksiry zdrowia
  4. Klimuszko, eliksir nasenny (750 ml)
Eliksir Nasenny- 750ml / 3 mce

Klimuszko, eliksir nasenny (750 ml)

Eliksir nasenny, zioła Ojca Klimuszko. Kompleksowa ochrona i wspomaganie w zakresie: ułatwiania zasypiania łagodzenia stresu i napięć nerwowych tonizowania organizmu poprawy procesów trawienia.

119,00 

Opis produktu

Kompleksowa ochrona i wspomaganie w zakresie: ułatwiania zasypiania łagodzenia stresu i napięć nerwowych tonizowania organizmu poprawy procesów trawienia dostarcza niezbędnych substancji prozdrowotnych (witaminy, bioflawonoidy).

Produkt jest bezpieczny dla osób z cukrzycą typu I i II.

Skład:

Naturalny wodny ekstrakt z owocu głogu, szyszki chmielu, siemienia lnianego, owocu bzu czarnego, liścia melisy, kwiatu lawendy.

Składniki dodatkowe:

fruktoza, naturalny kwasek cytrynowy, składnik zagęszczający: naturalna skrobia oczyszczona, składnik konserwujący: sorbinian potasu.

Sposób użycia:

1 łyżeczka (ok. 5 ml) po obiedzie oraz na godzinę przed snem. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 10 ml. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u dzieci do 12 roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywanie: Przechowywać w suchym chłodnym miejscu (po otwarciu, zaleca się przechowywanie w lodówce).

Chronić od światła, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Zobacz również

Menu