1. Zielarnia Klimuszko
  2. Nalewki i mikstury
  3. Ekstrakty i mikstury
  4. SlimLine, wspomaganie prawidłowej masy ciała (500 ml)
SlimLine - napój bioaktywny

SlimLine, wspomaganie prawidłowej masy ciała (500 ml)

Napój bioaktywny wspomagający odchudzanie – butelka 500 ml.

49,00 

Opis produktu

Zastosowanie:

Bioaktywny ekstrakt ziołowy wspomagający redukcję masy ciała, to specjalnie dobrana mieszanka ziół. Siemię lniane poprzez zdolność pęcznienia wpływa na regulacje czynności przewodu pokarmowego i zwiększa częstotliwość wypróżnień. Korzeń mniszka, ziele krwawnika i korzeń lubczyka, usprawniają trawienie. Dodatkowo korzeń mniszka oraz ziele skrzypu wpływają na zwiększenie diurezy, usuwając produkty przemiany materii łącznie z nadmiarem wody z organizmu. Suma efektów działania składników preparatu może mieć korzystny wpływ na obniżenie masy ciała.

Sposób użycia:

Zalecana porcja w ciągu dnia: 50 ml. Proponowane dawkowanie: 25 ml przed śniadaniem i 25 ml przed kolacją; lub 50 ml rozpuszczone w butelce 0,75 l wody, wypijanej w ciągu dnia.

Przeciwwskazania:

Nie stosować u dzieci do 12. roku życia, matek karmiących i kobiet w ciąży. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 11 dni. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych.

Zobacz również

Menu